Skip to content

Hizmetlerimiz

Ev Tadilat, Tesisat, Dekorasyon İhtiyaçlarınıza Uzman Çözümlerimizle Yanınızdayız

Hizmetlerimiz

Tadilat, Tesisat, Dekorasyon Hizmetlerimizle Evinize Uygun Bir Çözümümüz Mutlaka Vardır

Komple Ev Tadilatı

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

Banyo Tadilatı

Banyonuzda yenileme ve tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Ev tadilatı ve dekorasyonu konusunda uygun fiyat ve uzman ekibimizle hizmetindeyiz.

Mutfak Tadilatı

Mutfak, bir evde en önemli yaşam alanı olarak niteleyebileceğimiz bir yerdir. Mutfağın ergonomik bir dizayna sahip olması, mutfak dolaplarının kullanım alanında kısıtlama yaratmaması gerekmektedir.

Kalorifer Tesisatı

Dairenizin konumuna ve isteklerinize göre kalorifer tesisatını usta kadromuzla en temiz şekilde yapmaktayız.

Su Tesisatı

Sıhhi tesisat yapılacak evde duvarların kırılması etrafa zarar verilmesi istenmeyen durumlardandır. Bu konuda alınabilecek en iyi önlem sıhhi tesisat ustasını iyi seçmektir.

Su Kaçağı Tespiti

Evleriniz, binalarınız termal kamera ile görüntülenip, su kaçakları tespit edilerek su kaçağı sorunu profesyonel olarak giderilir.

Mantolama

Dış Cephe mantolama sistemleri, yazın soğutma, kışın ise ısıtma konusunda önemli rol oynar.

Ev & Bina Boyama

Dış Cephe Boya Ustası ihtiyaçlarınıza yıllardır bu işi yapan profesyonel ustalarımızla hizmet veriyoruz. İç cephe boya badana işleri, dış cephe boya badana işleri olarak daire içi boya, daire dışı boya, ofis içi boya, bina içi boya, bina dışı alanlarında uzmanlaşmış personellerimizle ve kaliteli malzeme + işçilik ile ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Işık Bandı

Tasarrufun yanında oldukça verimli ışık gücü seçenekleri de sunan led ürünleri, tasarımlarıyla da son kullanıcılar tarafından tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Duşakabin

Gemlik, Bursa'da duşakabin ve duş teknesi montaj, kurulum, tadilat işlerinde deneyimli personelimiz ve en son teknoloji çözümlerimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız

Kişiye Özel Tasarımlar

Ev ya da iş yeri yaşamın her alanında tüm ihtiyaçlarını karşılayan kişiye özel projelerle yanınızdayız

Anahtar Teslim Tadilat

Gemlik, Bursa'da Anahtar Teslim Ev ve İşyeri Tadilatlarınız için alanında Profesyonel ekibimiz ve uygun fiyat politikamız ile yanınızdayız.